Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Glory-supplement.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

glory-supplement.com'a hizmet veren şirketlerin sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Glory  bünyesinde kullanılmaktadır. Glory, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Müşterinin kişisel bilgileri, glory-supplement.com haricinde yalnızca müşteri tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak müşteri tarafından güncellenebilir. Müşterinin talebi ile kişisel bilgiler glory-supplement.com tarafından da güncellenebilecektir.

 

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan "E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. 

 


 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Glory veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.glory-supplement.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

 

glory-supplement.com'a hizmet veren şirketin Güvenli sunucu yazılımı, 256 Bit SSL "Secure Sockets Layer" şifreleme sayesinde etkin güvenlik önlemleri ile güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, CVV ve son kullanma tarihi de dahil olmak üzere mali bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

 

Glory Sporcu Gıdaları, işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman web Sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Glory Sporcu Gıdaları'nın yaptığı değişiklik  gizlilik politikası hükümleri web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.


Gizlilik ve Güvenlik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için bize [email protected] e-posta adresimizden veya 0 536 437 01 87 numaralı telefon hattlarımızdan ulaşabilirsiniz.