Avicenna Magne Fort Magnezyum 60 Tablet

Marka:
Kategori:
ADET:
 
399,00

STOKTA
VAR!

Avicenna Magne Fort Magnezyum Hakkında

Avicenna Magne Fort Magnezyum 60 Tablet Nedir?

Vücudun ihtiyaç duyduğu magnezyum mineralini sağlamak amacıyla formüle edilmiş bir takviye üründür. Sarı ve Mavi renkler olarak pratik tüketim sunan Magni Fort ürünü, gece gündüz magnezyum ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacak miktarda magnezyum içerir.

Magnezyum, vücuttaki birçok önemli süreçte görev alır. Özellikle kas ve sinir fonksiyonlarının yanı sıra kalp sağlığı, kemik yoğunluğu, enerji metabolizması ve stres yönetimi gibi alanlarda önemli bir rol oynar. Bu nedenle, yeterli magnezyum alımı genel sağlık ve iyilik halini desteklemenin önemli bir parçasıdır.

Avicenna Magne Fort Magnezyum tabletlerinin düzenli kullanımı, kas kramplarını azaltabilir, kemik sağlığını destekleyebilir, enerji seviyelerini dengeleyebilir ve stresle başa çıkmaya yardımcı olabilir. Her tabletin dengeli bir formülasyonu, maksimum emilim ve etkili sonuçlar için tasarlanmıştır.

Bu ürünü kullanmadan önce, özellikle ciddi bir sağlık durumunuz varsa veya başka takviyeler veya ilaçlar alıyorsanız, bir sağlık uzmanına danışmanız önemlidir. Ayrıca, ürünün önerilen kullanım talimatlarına uymanız ve günlük magnezyum alımınızı aşmamanız önemlidir.

Sarı Renkli Tablet; Sabah tüketilmesi tavsiye edilir.

Mavi Renkli Tablet; Akşam tüketilmesi tavsiye edilir.